автордың кітабы туралы пікірі мен түсініктемелері В железных лапах мотылька
👍Ұсынамын
💀Қорқынышты
🚀Көз ала алмайсың
💧Көз жасын төктіреді
Книга интересная, захватывающий сюжет. Но с советским Менгелем явно перебор. Прям империя зла и мы все под колпаком. Ну ну!
