Артинский ярус. Осень. Постапокалипсис
Қосымшада ыңғайлырақҚосымшаны жүктеуге арналған QRRuStore · Samsung Galaxy Store
Huawei AppGallery · Xiaomi GetApps

автордың кітабы туралы пікірі мен түсініктемелері  Артинский ярус. Осень. Постапокалипсис

Bbaarrssaa13
Bbaarrssaa13пікірімен бөлісті4 ай бұрын
👍Ұсынамын
Слишком уж хаотично. Масса персонажей, но они потом пропадают из сюжета. Суеты много, а развития повествования особо нет. Читать можно, если больше нечего.
Комментарий жазу
Сергей Шевалдин
Сергей Шевалдинпікірімен бөлісті7 жыл бұрын
👍Ұсынамын
Живо, бодро, свежо!
Комментарий жазу
Александр
Александрпікірімен бөлісті2 ай бұрын
👍Ұсынамын
Комментарий жазу
Эльмира К.
Эльмира К.пікірімен бөлісті10 ай бұрын
👎Ұсынбаймын
Комментарий жазу