БастыАудиоБалаларға арналған
Inga K.
Inga K.пікірімен бөлісті2 жыл бұрын
Очень много орфографических ошибок, несогласованных падежей, слишком сложных для восприятия предложений. Просто "глаза кровят". По сути, на мой взгляд, смесь очевидного с неправильным.
Как пережить развод?
Как пережить развод?
·
Владимир Ю
Как пережить развод?
Владимир Южәне т.б.
18+
329

Кіру не тіркелу пікір қалдыру үшін

👎Ұсынбаймын