Басты
Аудио
Балаларға арналған
Мультижазылымды ресімдеу
Плюсті тексеріңіз
Кіру
Алиана Вэбер
пікірімен бөлісті
1 апта бұрын
Правильно что название хорошее сделали! Только я бы немного название изменила бы. Вместо «Заметки Кота баламута. Философские и не очень», я бы сделала — «Какашки Кота Баламута. Не очень», вот это было бы хорошее название
Заметки Кота Баламута. Философские и не очень…
·
Сергей Котелевский
Заметки Кота Баламута. Философские и не очень…
Сергей Котелевский
және т.б.
18+
1.4K
4 Ұнайды
Ұнайды
Комментарий жазу
Бөлісу
Кіру не тіркелу
пікір қалдыру үшін
👎
Ұсынбаймын
💩
Фуууу
🙈
Дым түсініксіз