Басты
Аудио
Балаларға арналған
Мультижазылымды ресімдеу
Плюсті тексеріңіз
Кіру
Татьяна Князева
пікірімен бөлісті
1 апта бұрын
Книга понравилась. Интересный сюжет, да чтение не плохо, без лишних пауз и интонаций, профессионально, ни одно ударение слух не задело. Только что с последней главой? Из другого произведения?
То ли ангел, то ли бес
·
Ольга Володарская
То ли ангел, то ли бес
Ольга Володарская
және т.б.
Александра Долганова
және т.б.
18+
2.1K
3 Ұнайды
Ұнайды
Комментарий жазу
Бөлісу
Кіру не тіркелу
пікір қалдыру үшін