БастыАудиоБалаларға арналған
Bürgermeister
Bürgermeisterпікірімен бөлісті4 апта бұрын
Если когда-нибудь по этой книге снимут фильм. Не корректируя, а слово в слово - это будет во много крат сильнее "Взвода" Оливера Стоуна. Самая страшная книга, что я читал в своей жизни.
Промка
Промка
·
Дмитрий Филиппов
Промка
Дмитрий Филипповжәне т.б.
743
5 Ұнайды

Кіру не тіркелу пікір қалдыру үшін

👍Ұсынамын
💀Қорқынышты
🚀Көз ала алмайсың