БастыАудиоБалаларға арналған
Анастасия М.
Анастасия М.пікірімен бөлісті2 ай бұрын
Классная книжка. Только есть один минус насчёт концовки. Можно было до конца написать что у них произошло.
Я на тебя поспорил(а)
Я на тебя поспорил(а)
·
Эльвира Смелик
Я на тебя поспорил(а)
Эльвира Смеликжәне т.б.
2.7K
1 Ұнайды

Кіру не тіркелу пікір қалдыру үшін

👍Ұсынамын
💞Романтикалық
🐼Сүйкімді