Александра Альбертовская
Александра Альбертовскаяпікірімен бөлісті11 ай бұрын
Хорошая сказка. Чутка набаламучено, но в целом хорошо. Такое тёплое чувство осталось после прослушивания, что совсем не хочется придираться и анализировать
Птица несчастья
Птица несчастья
·
Лада Кутузова
Птица несчастья
Лада Кутузоважәне т.б.
Илья Сланевскийжәне т.б.
969
1 Ұнайды

Кіру не тіркелу пікір қалдыру үшін

БастыАудиоБалаларға арналған
👍Ұсынамын