Александр П.
пікірімен бөлісті
2 ай бұрын
Читал её в аналоговом виде, очень понравилась, было это сразу как она вышла, сейчас прослушал. Эмоции и впечатления конечно не такие как в первый раз, но тем не менее книга всё так же хороша.
Ночной смотрящий
·
Олег Дивов
Ночной смотрящий
Олег Дивов
және т.б.
Магомед Джамаладинов
және т.б.
18+
765
1 Ұнайды
Ұнайды
Комментарий жазу
Бөлісу
Кіру не тіркелу
пікір қалдыру үшін
Басты
Аудио
Балаларға арналған
Мультижазылымды ресімдеу
Плюсті тексеріңіз
Кіру
👍
Ұсынамын
🚀
Көз ала алмайсың