Кіру не тіркелу пікір қалдыру үшін
Тат А
3 апта бұрын
О,я тоже перехожу в 6 класс)))
ku o kanjiru
өткен ай
Ааааа, а я в третьем "И" имела ввиду, в 4 перехожу
Полина
өткен ай
Я имела виду что я 5 "З"классе а перехожу в 6 класс
ku o kanjiru
өткен ай
Но ты же говорила что в 3 недавно😐
Арина
өткен ай
в 5-м!
Полина
өткен ай
Я тоже в 5 классе
ku o kanjiru
өткен ай
Пон😅
1 ҰнайдыMasha Nikitina
өткен ай
😅😅
1 ҰнайдыMasha Nikitina
өткен ай
я в пятом
1 Ұнайдыku o kanjiru
өткен ай
😘
1 Ұнайды