Кіру не тіркелу пікір қалдыру үшін
marina s######
алдыңгүні
Спасибо за отзыв
Ирина Наумова
4 күн бұрын
Странный вывод
Жанна Г.
былтырғы жыл
Инфантильная дамочка, сказочный какой-то Дима. Очень много не нужных подробностей. Не смогла дослушать
3 ҰнайдыЗахар Пелевин
2 жыл бұрын
Мб ,вы узнали в ней себя?
4 Ұнайды