Ярослава Ласточкина
пікірімен бөлісті
3 ай бұрын
Ну, так себе книга. У Елены есть книги и гораздо лучше. Сюжет не плохой, но главные героини бесили всю книгу. Какие-то они туповатые, бесхарактерные мямли!
Проклятие орхидей
·
Елена Гордина
Проклятие орхидей
Елена Гордина
және т.б.
Брянская Галина
және т.б.
589
Ұнайды
Комментарий жазу
Бөлісу
Кіру не тіркелу
пікір қалдыру үшін
Басты
Аудио
Балаларға арналған
Мультижазылымды ресімдеу
Плюсті тексеріңіз
Кіру