Кіру не тіркелу пікір қалдыру үшін
Оля
өткен ай
Тогда бы и я в школе читать начала, а не после нее. 🤣
9514 Кочнев
5 ай бұрын
Ме
1 ҰнайдыМихаил Соловьев
8 ай бұрын
А, что именно вы поняли из книги? О чем она, по вашему мнению?
2 ҰнайдыСтепан Г.
9 ай бұрын
Поддерживаю
1 Ұнайды