БастыАудиоБалаларға арналған
Юлия З.
Юлия З.пікірімен бөлісті3 күн бұрын
Не дочитала, бросила. Очень много штампов, всё сводится к любовному роману. Как-то глупенько и примитивно. Возможно, девочкам лет 16 подойдёт.
Гербарий Жанны
Гербарий Жанны
·
Изабель Шави
Гербарий Жанны
Изабель Шавижәне т.б.
598

Кіру не тіркелу пікір қалдыру үшін

👎Ұсынбаймын