Басты
Аудио
Балаларға арналған
Мультижазылымды ресімдеу
Плюсті тексеріңіз
Кіру
Катя Симакова
пікірімен бөлісті
8 ай бұрын
Не могу воспринимать слог автора, да и подобный юмор не для меня. Осилила только 16% книги и это я себя еще и заставляла, тк начиталась восторженных отзывов.
Принца нет, я за него!
·
Кристина Юраш
Принца нет, я за него!
Кристина Юраш
және т.б.
18+
3.1K
1 Ұнайды
Ұнайды
Комментарий жазу
Бөлісу
Кіру не тіркелу
пікір қалдыру үшін
👎
Ұсынбаймын