БастыАудиоБалаларға арналған
Олеся С.
Олеся С.пікірімен бөлісті2 жыл бұрын
Начало интересное. Но после середины всё затянуто, пресно и много глупости. Конец скомканный и бестолковый. Много ошибок в тексте.
А тому ли я дала зелье?
А тому ли я дала зелье?
·
Анна Бельтейн
А тому ли я дала зелье?
Анна Бельтейнжәне т.б.
999

Кіру не тіркелу пікір қалдыру үшін

👎Ұсынбаймын