Мультижазылымды ресімдеу
Плюсті тексеріңіз
Кіру
Мерун
дәйексөз келтірді
3 жыл бұрын
Если у одного человека есть воображаемый друг, то он больной шизофреник… А если у людской толпы есть воображаемый друг — то это религия!..
О зле и о себе. Том II. Темная половина…
·
Сергей Котелевский
О зле и о себе. Том II. Темная половина…
Сергей Котелевский
және т.б.
18+
14
Ұнайды
Комментарий жазу
Бөлісу
Кіру не тіркелу
пікір қалдыру үшін
Басты
Аудио
Балаларға арналған