Кіру не тіркелу пікір қалдыру үшін
Вивиан
4 ай бұрын
высказалась за всех
Мадина Крохмаленко
10 ай бұрын
Великолепно, какой слог😂😂😂 Спасибо, озвучили мои мысли на протяжении почти всей книги😂
Nadia Daineko
былтырғы жыл
спасибо, в голос! 😂
Крутышка😈
былтырғы жыл
😹😹😹факт