БастыАудиоБалаларға арналған
Игорь В.
Игорь В.пікірімен бөлісті1 апта бұрын
Занятно, но только, если нравится хоррор, как чистый жанр, исключительно "бу!", и больше ничего, "бу!" без характеров персонажей, без внятной логики повествования. Любите такое - велкам. Если хочется историю про людей, боюсь, что мимо.
Кино под небом
Кино под небом
·
Джо Лансдейл
Кино под небом
Джо Лансдейлжәне т.б.
18+
421

Кіру не тіркелу пікір қалдыру үшін

👎Ұсынбаймын